URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktarkezelotargoncas/99017 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok

  • Az áru sérülésmentességének ellenőrzése, eltérések, sérülések jelentése a beérkezések kapcsán.
  • Az átfutási idők és áru elhelyezési szabályok felügyelete a beérkezések alapján.
  • A beérkező szállítmányhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, ellenőrzése az eljárásoknak, hatósági előírásoknak megfelelően.
  • Meghatalmazás alapján CMR ellenőrzése, aláírással történő leigazolása.
  • A beérkező szállítmányokhoz kapcsolódó dokumentumok alapján szállítmány mennyiségi, minőségi ellenőrzése, átvétele, eltérések adminisztrálása, jelentése. Sérült rakományok kezelése az eljárásoknak megfelelően.
  • A szállítmányhoz kapcsolódó dokumentumok alapján szállítmány rögzítése vállalatirányítási rendszerben (CEP).
  • Visszáru kezelése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • Leltározásban való részvétel.

Elvárások

  • elektromos vezetőüléses targoncára érvényes jogosítvány (típus: 3324)
  • középfokú végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • gyógyszeripari gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér és éves bónusz
  • 1 műszakos munkarend
  • piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • éves egészségügyi szűrőprogram
  • kedvezményes sportolási lehetőség
  • rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján vagy a toth.lilla@humancentrum.hu email címen.

Részletek

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Raktárkezelő- Targoncás*

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika