URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-allando-ejszakai-muszak-kiemelkedo/97893 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság győri, ipari parkban lévő raktárába csapata bővítés céljából keresi munkatársát

Raktáros (állandó éjszakai műszak), kiemelkedő bérezés

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • munkavégzés a fagyasztott térben, -18 C fokban
  • áru betöltés
  • kimenő áru összekészítése, komissiózása
  • autókra áru felpakolása

Az Ön profilja:

  • nagyfokú teherbírás
  • pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges)
  • fiatalos lendület
  • éjszaka: állandó éjszakás műszak vállalása (vasárnaptól csütörtök éjszakáig, munkaidőkeret szerint, 6-12 órás változó munkaidő)
  • raktári tapasztalat (élelmiszerraktár)
  • érvényes targoncavezetői engedély és targoncavezetői tapasztalat előnyt jelent
  • azonnali kezdés előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes, kiemelkedő jövedelem (garantált br. 360.000,- Ft/hónap)
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

         Győr, Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka