URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-kaposvar/99297 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

 Kaposvári, elektronikai profilú partnercégünk részére hirdetünk felvételt

Raktáros

kollégáknak.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A termelés anyagigényének kiszolgálása
  • A termelés által igényelt alkatrészek, anyagok, segédanyagok időbeni előkészítése és a termelés rendelkezésére bocsátása
  • Beérkezett anyagok, félkész termékek, alkatrészek, kereskedelmi áruk rendezett és nyilvántartott tárolása
  • Kereskedelmi áruk kiszállításra való előkészítése, kiszállítások lebonyolítása
  • A raktári rend kialakítás és megtartása, a termékek azonosítási lehetőségének biztosítása,
  • Raktári bizonylatok kezelése, felügyelete
  • Leltárakon való részvétel

Az állás betöltéséhez szükséges képesítések/készségek:

  • Középfokú, szakmunkás végzettség
  • Targoncavezető OKJ bizonyítvány
  • Vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncavezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit munkájáért cserébe biztos a magáénak tudhat:

  • Hosszú távú munkavégzés
  • Biztos vállalati háttér
  • Juttatási csomagunk: havi fix bér + műszakpótlék
  • Havi Cafeteria és bónusz juttatás
  • 13. havi fizetés
  • Bejárás támogatása
  • Munkaruházat és tisztítása
  • Törzsgárda tagság a munkában eltöltött évek után
  • Dolgozói kedvezmények, flottakedvezmények

Egyéb információk:

Munkarend: Több műszakos/napi 8 óra

Önéletrajzát a raktaroskaposvar@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre várjuk!

Pozíció:

Raktáros (Kaposvár)

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika