URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-kollegat-keresunk/105850 Elrejtés

Töltés...
MetAlCu Trade Kft.

Raktáros Kollégát keresünk

biatorbágyi telephelyünkre akár azonnali kezdéssel, fiatalos csapatunkba!

Főbb feladatok, munkák:

  •  A raktárba beérkező áruk szemrevételezése, betárolása
  • A vevők raktárból történő kiszolgálása
  • Szoros kapcsolattartás az irodával
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Készlet és anyagmozgási kimutatások készítése
  • Dokumentumkezelések
  • Leltározás
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. érettségi bizonyítvány megléte
  • Targoncavezetői engedély (OKJ bizonyítvány)
  • Vezetőüléses targonca kezelésére (3324) szerzett képesítés
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Csapat- és önálló munkára való készség
  • Vevőközpontú szemlélet, lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • Önmagára és munkájára való igényesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Pénteken korán végzünk, ill. a hétvégét mindenki a családjával töltheti
  • Extra szabadságokat biztosítunk munkavállalóink részére
  • Minden 1 évnél régebb óta Nálunk dolgozó Kolléga karácsony előtt jutalmat kap
  • Bejárásban segítjük munkatársainkat

Amennyiben kipróbálnád magad egy fiatalos dinamikus csapatban, ha érzel magadban elég nyitottságot, akkor jelentkezz bátran.

Munkavégzés helye: Biatorbágy, 2051 Rozália park 11. 3B – MetAlCu Trade Kft.

Jelentkezés: office@metalcu.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Biatorbágy
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika