URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-komissiozo/101013 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Miről szól a munka?

Raktáros - targoncavezető munkatársakat keresünk hosszú távra! Partnerünk egy 350 főt foglalkoztató cég, ahol egy legendás autómárka üléseinek gyártásával foglalkoznak.

Elvárások:

  • targoncás jogosítvány 3312 – gyalogkíséretű targonca, 3313 – vezetőállásos targonca
  • targoncás tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • több műszak vállalása

Feladatok:

  • Alapanyagok beérkeztetése, mennyiségi és előzetes minőségi átvétele.
  • Az átvett alapanyagok beraktározása, bekönyvelése a vállalatirányítási rendszerekbe.
  • A termelés által jelzett anyagigények teljesítse (sorellátás).
  • A vállalatirányítási rendszerben (SAP) való készletnyilvántartás végzése számítógép és vonalkódolvasó segítségével.
  • Anyagmozgatás gyalogkíséretű targonca és vezetőállásos targoncával.

Előny:

  • Vezetőüléses targoncás jogosítvány (3324)

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  •  bruttó 1500 forintos órabér
  • műszakpótlékokat a törvény szerinti mértékben
  • az első 3 hónapban, bruttó 25 000 forint cafeteriát, ami
  • a 4. hónaptól bruttó 50 000 forintra emelkedik,
  • bónuszt, ami elérheti akár a bruttó 20 000 forintot is,
  • az utazásod is támogatjuk, ha autóval jönnél, 15 forint/kilométer a térítés,
  • ha pedig úgy jobb, akkor 100%-os támogatást a távolsági bérletre.

Hogyan jelentkezhetek?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor Cseh Szabina kollégánk a 06 20 360 3715-ös telefonszámon várja a hívásodat munkanapokon reggel 9 és délután 5 óra között. Írhatsz nekünk e-mailt a cseh.szabina@dologido.hu e-mail címre, vagy szívesen látunk kecskeméti irodánkban: a Dobó István körút 3 szám alatt.

Hogyan tovább?

A jelentkezésed kollégánkhoz, Szabinához fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy személyes elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Pozíció:

Raktáros - komissiózó

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika