URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-kommissiozo/99291 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Devron-Impex Kft

Dinamikusan fejlődő cégünk raktárába, precíz, a munkájára igényes, raktáros-kommissiózó munkatársat keresünk.

Feladataid:

·         Megrendelések, termékek szakszerű összekészítése, csomagolása

·         Kapcsolattartás az értékesítési egységekkel

·         Készletek ellenőrzése

·         Raktári rend fenntartása

·         Bejövő áru kezelése, áruk átvétele

·         Leltárakban való részvétel

Előny, de nem feltétel:

·         Raktározás területén szerzett tapasztalat

·         Targoncavezetői engedély és tapasztalat

·         Középfokú végzettség

·         B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

·         Fiatalos, jó hangulatú csapat

·         Komoly fejlődési lehetőségek cégen belül

·         Magas fizetés / határozatlan idejű munkaszerződés

·         Biztos vállalati háttér

Munkavégzés:
Azonnali munkába állással, főállású munkakörben
A munkavégzés helye 1044 Budapest, Ipari park utca.

Az önéletrajzokat a logisztika@devron.hu e-mail címre várjuk.

Pozíció:

Raktáros-kommissiózó

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika