URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-munkatars/100522 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari beszállító céghez keresünk Raktáros pozícióba munkatársat.

Főbb feladatok:

- Beérkező alapanyagok mennyiségi átvétele és betárolása,

- Gyártás számára szükséges anyagok összekészítése és az alapanyagok kitárolása,

- Leltározásban való aktív közreműködés,

- Raktári adminisztráció elvégzése, raktári rend fenntartása,

- Komissiózás,

- A raktárkészlet rendben tartása,

- Készletegyeztetés.

Elvárások:

- Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat,

- 3 műszakos munkarend,

- NKH-s jogosítvány megléte (vezető üléses; - állásos és gyalogkíséretű targoncás jogosítványok),

- Gyors, precíz, megbízható munkavégzés,

- Együttműködő készség,

- Felelősségtudat.

Amit megbízónk nyújt:

- Kiemelkedő cafeteria,

- 13. havi jutalom,

- Gépjárművel történő bejárás esetén 15 Ft/ km,

- Bérlet 100%-os térítése.

Pozíció:

Raktáros munkatárs

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika