URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-munkatarsakat-keresunk/99304 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Targoncavezető raktáros munkatársakat keresünk, szárazáru raktárba, hosszú távra.Ingyenes szállást tudunk biztosítani ahonnan céges busszal könnyen megközelíthető a munkahely! Ha kérdése lenne a szállással kapcsolatban hívja a megadott telefonszámot.

Munkavégzés helyszíne:Herceghalom

Céges buszjáratok:

  • Budapest: 7. kerület, 8. kerület, 9. kerület, 10. kerület, 11. kerület, 22. kerület
  • Budaörs, Érd, Tárnok, Sóskút, Biatorbágy
  • Bicske, Mány, Zsámbék
  • Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Iváncsa, Ercsi, Százhalombatta

 Feladat:

  • Szállítójármű ki- és berakodása
  • A termékek mozgatása vezetőüléses targoncával
  • Targoncák gépkönyvének vezetése

 Munkaidő:

  • Váltott, 12 órás műszak (08-20 óra között és 20-08 óra között), havi 15-16 napban

 Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány (3324, 3313)
  • Előny: targoncás tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség
  • Büntetlen előélet

 Amit mi ajánlunk:

  • 1-6 hónapban: bruttó 223.000 Ft/hó + műszakpótlékok,
  • 6 hónap után: bruttó 240.000 Ft/hó + műszakpótlékok
  • Bruttó 40.000 Ft/hó jelenléti bónusz (első hónaptól)
  • Nettó 12.000 Ft értékű cafetéria a 4. hónaptól
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Igényes, kulturált munkakörnyezet
  • Hosszútávú bejelentett munkaviszony

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a lenti űrlap kitöltésével, vagy a megadott email címen keresztül.

Pozíció:

Raktáros munkatársakat keresünk!

Munkavégzés helye: Pest megye / Herceghalom
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika