URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-pozicio/99290 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Raktárosokat keresünk!

Világviszonylatban is kiemelkedő hangtechnikai eszközök gyártásával foglalkozó partnerünk pécsi üzemegységébe keresünk operátorokat!

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Raktározási feladatok ellátása

  • Beérkező áru bevételezése

  • Raktári áru csoportosítása a megadott szempontok, előírások alapján

  • Kiszállítandó áru előkészítése (kézzel vagy anyagmozgató gépek, eszközök segítségével), majd annak felcímkézése

Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Alapfokú végzettség

  • Raktározás területén szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Pontos, megbízható munkavégzés

Szerződés jellege:

  • 1 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig, reggel 8:00-tól délután 16:00-ig

  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amit megbízónk kínál:

  • Multinacionális környezet

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Biztos vállalati háttér

  • Cafeteria

  • Bónuszok

  • Kulturált munkakörülmények

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az raktaros04@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/3771900-ás telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).

Pozíció:

Raktáros pozíció

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika