URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros-referencia-szam-ref2155/99376 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Stabil, multinacionális hátterű, fém és műanyagipari alkatrészgyártásban kiemelkedő szerepű

szekszárdi partnerünk számára keresünk

Raktáros

munkatársat

Feladatok:

  • Anyagáramlás termelési igényeknek megfelelő biztosítása vevői igények alapján
  • Anyagáramlás rendszerezett könyvelése
  • Csomagolóanyagok és göngyölegek naprakész és pontos könyvelése
  • Beszállítások átvétele, ellenőrzése
  • A termékek szabályszerű kezelése
  • Megfelelő raktári rendtartás biztosítása
  • FIFO rendszer alkalmazása
  • A kiszállítandó áru korszerű és szabályszerű előkészítése szabályzás alapján
  • Gyártási hulladékok, selejtáruk, melléktermékek kezelése (előírás szerint)
  • Társosztályokkal együttműködés, fejlesztési folyamatokban való részvétel
  • Leltározásban való részvétel
  • Munka, tűzvédelmi szabályok maximális betartása

Elvárások:

  • Releváns végzettség (középfokú; raktáros, targoncavezető)
  •  3 műszak vállalása
  • Hasonló (logisztikai, raktározási) tapasztalat (1-2 év) elengedhetetlen
  • Autóipari raktározási tapasztalat előny
  • Műszaki beállítottság
  • Német nyelvismeret előny.
  • Számítógépes ismeretek (minimum Office)
  • Híddaru, munkavédelmi ismeretek
  • Határozott, felelősségteljes, vevőközpontú, precíz személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk kínál:

  • Akár azonnali kezdés
  • Korrekt bérezés-  teljesítményt és szakmai fejlődést is értékelő juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kulturált, modern munkakörülmények
  • Céges buszjáratok, benzintérítés, bérlettérítés
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőség

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajzzal (motivációs levéllel, bérigény megjelöléssel) a raktaros_szekszard@dologido.hrszoftver.hu email címen illetve a 06209673112-es telefonszámon lehetséges.

Pozíció:

Raktáros (Referencia szám: REF2155)

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika