URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros/105117 Elrejtés

Töltés...
Silwell Kft.

RAKTÁROS
munkakörbe keresünk munkatársat

A Silwell Kft. a BUNZL cégcsoport tagjaként, igényes élelmiszercsomagolási megoldásokat kínál nagy- és kiskereskedelmi partnerei részére Budapest IX. kerületében.

AMIT KÍNÁLUNK:
- Biztos anyagi hátterű cégben, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség,
- tömegközlekedéssel jól megközelíthető telephely,
- próbaidő 2 hónap,
- induló alapbér a próbaidőt követően bruttó 290-300 ezer ft és egyéni teljesítmény alapján bónusz,
- munkaidő: heti 40 óra egy műszakban, hétfő – csütörtök 8h-16:30, péntek 16-ig,
- munkaruházat.

AMIT CSERÉBE VÁRUNK:
- Legalább középfokú végzettség,
- új típusú targonca vezetői jogosítvány,
- minimum két éves raktárosi gyakorlat,
- rövid időn belüli munkakezdés.

FELADATOK:
- Komissziózás,
- árukiadás, áruátvétel, anyagmozgatás,
- időszaki leltározás.

ELŐNY:
- Komissziózásban szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a hr@silwell.hu e-mail címünkre. A beérkező önéletrajzokat előre is köszönjük, visszajelzést azoknak tudunk ígérni, akiknek önéletrajza kiválasztásra kerül.

Pozíció:

RAKTÁROS

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / Fizikai munka