URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros/105129 Elrejtés

Töltés...
Agrimill-Food Kft.

Az Agrimill-Food Kft kalocsai telephelyére keres munkatársat

Raktáros munkakörbe

Feladatok:

  • raktári munkafolyamatok szervezése, targoncavezetés,
  • vásárolt és gyártott termékek előírás szerinti átvétele, vállalatirányítási rendszerben való rögzítése,
  • folyamatos készletellenőrzés, raktári rend fenntartása, optimális helykihasználás ellenőrzése, FIFO elv betartása,
  • raklapmozgások nyilvántartása,
  • a komissiózás helyességének és végrehajtásának ellenőrzése a rakodási ütemterv figyelembevételével,
  • leltárak leltárutasítás szerinti végrehajtása,
  • minőségbiztosítási előírások betartatása,
  • szállítási problémák, reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • középfokú logisztikai végzettség,
  • új típusú targoncavezetői engedély,
  • minimum 3 éves raktározási tapasztalat,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • jó szervezőkészség.

Amit kínálunk:

  • iparági bérezési csomag:
  • elérhető mozgóbér évi bruttó 120.000 Ft,
  • túlóra kifizetés 50%-kos pótlékkal
  • folyamatosan fejlődő üzemi környezet,
  • betanítási program,
  • törvény szerinti útiköltség térítés,
  • kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség,
  • bejelentett munka, hosszú távú munkalehetőség,
  • családias, segítőkész csapat.

Pozíció:

Raktáros

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kalocsa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika