URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros/90116 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Dologidő Kft. szekszárdi, a világ vezető autógyárainak műanyag alkatrészeket és részegységeket gyártó partnercégéhez keres kollégákat

raktáros

(Ref: 1240)

pozícióba!

A munkakörrel járó feladatok

  • Az optimális anyagáramlás biztosítása, a raktár naprakész üzemeltetése, a beszállítás, kiszállítás és leltár pontosságának biztosítása
  • Anyagáramlás biztosítása a termelés igényeinek megfelelően
  • Csomagolóanyagok és göngyölegek naprakész és pontos adminisztrálása
  • Áruátvétel és ellenőrzés
  • A termékek szabályszerű kezelése, állaguk megóvása
  • A kiszállítandó áru előkészítése
  • Gyártási hulladékok, selejtáruk, melléktermékek előírás szerinti kezelése
  • Aktív együttműködés a raktári folyamatok fejlesztésében és javításában

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év raktározás területén szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány (amennyiben nincs, a cég téríti a képzést)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Sharepoint és Intranet ismeretek
  • Önálló munkavégzésre képes, megbízható, pontos, terhelhető személyiség

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret
  • Autóiparban szerzett gyakorlat

Amit megbízónk kínál

  • Kulturált, modern munkakörülmények
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Megbecsülés
  • Fejlődést támogató légkör
  • Ingyenes céges buszjárat a szekszárdi autóbusz pályaudvar és a gyár között
  • Bejárás támogatása
  • Korábbi tapasztalatok, végzettség, ismeretek, nyelvtudás alapján kialakított bérezés
  • Műszakpótlékok, vállalati cafeteria, termelési bónusz

Szerződés jellege

  • 3 műszakos munkarend
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye

  • Szekszárd

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel a követelményeknek, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a bakk.eszter@dologido.hu e-mail címre, és a jelentkezési határidő lejárta után kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Az e-mail tárgyába írja bele: Raktáros pozíció

Kapcsolattartó
Bakk Eszter
bakk.eszter@dologido.hu
06203811285

Pozíció:

Raktáros

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika