URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros/98125 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WOLF PLASTICS Kft.

Munkakör megnevezése: RAKTÁROS

Munkavégzés helye : Fertőszentmiklós

1 műszakos munkarend

Jelentkezés: zs.moritz@wolfplastics.eu

Feladatok

  • Részvétel a raktári munkafolyamatokban
  • Árumozgásokkal kapcsolatos napi feladatok, dokumentációk kezelése: ki/és beszállítások - árukísérő dokumentációk, szállítólevelek, EKAER
  • Termelésből átvett áruk nyomon követése
  • Készletek folyamatos figyelemmel kísérése, leltározási munkák felügyelete
  • Raktár menedzsment program használata
  • Anyagmozgató eszközök műszaki állapotának, dokumentációinak nyomon követése, karbantartási, javítási munkák szervezése
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Felelősségtudat, csapatszellem, rugalmasság.

Kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség, továbbképzésekhez nyújtott támogatás

Pozíció:

RAKTÁROS

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Fertőszentmiklós
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika