URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktaros/99086 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
MIller Logisztika Kft.

A Miller Logisztika Kft. – piacvezető, irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó logisztikai cég – Dunakeszin lévő modern raktárába két műszakos vagy részmunkaidős munkavégzéssel

Raktáros
munkatársakat keres.

Feladatok:
- a betárolásra váró termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre
- biztosítani a folyamatos termék ellátottságot a tárhelyeken
- a vevői megrendelések kiszedése a tárhelyről
- a megrendelések szakszerű csomagolása
- a raktári rend fenntartása
- részvétel az éves raktári leltárban

Elvárások:
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- jó állóképesség
- önálló, precíz munkavégzés
- megbízható személyiség
- csapatszellem

Előny:
- targoncavezető jogosítvány

Amit kínálunk:
- hosszú távú, stabil munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződés)
- kiváló munkahelyi körülmények, professzionális eszközök
- modern, papírmentes raktár
- bejelentett munkaviszony
- akár részmunkaidőben is végezhető munkakör
- kiemelkedő kereseti lehetőség
- belépési bónusz, hűségbónusz
- egyéni teljesítmény alapján havi bónusz
- széleskörű cafeteria juttatás belépést követő hónaptól
- ingyenesen igénybe vehető céges autóbusz Budapest felől

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag u. 37.
Munkaidő: hétfőtől péntekig délelőttös és délutános műszakban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hr@millerlogisztika.hu

Pozíció:

Raktáros

Munkavégzés helye: Pest megye / Dunakeszi
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / Fizikai munka