URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktarvezeto-allando-ejszakai-muszak-/100471 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság budapesti raktárába keresi új munkatársát, csapata bővítése céljából

Raktárvezető pozícióba, állandó éjszakai műszakba

munkakörbe

Az Ön feladata:

·      éjszakás raktári műszak (friss vagy fagyos) működésének koordinálása, ellenőrzése,

·      beosztások készítése, beosztottak munkájának koordinálása,

·      az árukészlet napi szintű kezelése,

·       munkavégzés gyakran a fagyasztott/hűtött térben,

·       az árukészlet napi szintű kezelése,

·       a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának fenntartása,

·       a bizonylati rend és okmányfegyelem betartása,

·       éjszaka: kimérési/áru összekészítési folyamatok koordinálása, állandó éjszakai műszak vállalása, vasárnaptól-csütörtökig, változó munkaidőben,

·       kimérés: áru összekészítésének végellenőrzése, összekészített áruk rögzítése a vállalatirányítási rendszerben,

·       folyamatos együttműködés a társosztályokkal.

Az Ön profilja:

·       fagyasztott és friss húsok, húsipar ismerete (húsipari végzettség vagy tapasztalat),

·       raktározási tapasztalat,

·       legalább középfokú végzettség,

·       felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

·       vezetői attitűd,

·       pontos, precíz, megbízható munkavégzés,

·       fiatalos lendület - nagyfokú önállóság,

·       jó szervezőképesség, problémamegoldó képesség,

·       szakács tapasztalat, képesítés előnyt jelent,

·       vendéglátásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

·       versenyképes jövedelem,

·       hosszú távú, biztos munkahely,

·       változatos, felelősségteljes munkakör.

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje el a hr@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Pozíció:

Raktárvezető, állandó éjszakai műszak - Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka
Vendéglátás / Idegenforgalom