URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/sofor/97890 Elrejtés

Töltés...
Johnny Servis Kommunális Szolgáltató Kft.

Sofőr állás:

Pusztazámori telephellyel rendelkező cég keres sofőrt 3,5 tonnás kisteherautóra állandó, hosszútávú munkavégzésre.

Feladatok:

- Az ország különböző pontjain, meghatározott útvonalon történő mobil toalettek tisztítása.

Elvárás:

-B kategóriás jogosítvány;

-Balesetmentes vezetési tapasztalat;

-Bűntetlen előélet;

-Középfokú végzettség;

-Pontosság, precizitás;

Előny:

-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

-Az ország egész területén szerzett gépkocsi vezetői tapasztalat;

-Kiváló tájékozódási képesség;

 Egyéb:

-Indulási- és érkezési hely Pusztazámor.

Munkavégzés helye:

Pusztazámor

Fizetés:

Versenyképes, bruttó 300.000.- 400.000 Ft.-

A fényképes önéletrajzokat várjuk a következő email címre:

takacs@johnnyservis.hu

0670/9481158

Pozíció:

Sofőr

Munkavégzés helye: Pest megye / Pusztazámor
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka