URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/sofor/99357 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Pusztazámori telephellyel rendelkező cég megbízásából 3,5 tonnás kisteherautóra állandó, hosszútávú munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SOFŐR

Elvárások:
B+E, vagy C+E kategóriás jogosítvány
Balesetmentes vezetési tapasztalat
Büntetlen előélet
Középfokú végzettség
Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Az ország egész területén szerzett gépkocsi vezetői tapasztalat
Kiváló tájékozódási képesség

Egyéb:
Indulási- és érkezési hely Pusztazámor

Feladatok:
Az ország különböző pontjain, meghatározott útvonalon történő mobil toalettek kiszállítása, visszaszállítása, rendezvények kiszolgálása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes, bruttó 300.000 - 400.000 Ft

Munkavégzés helye:
Pusztazámor

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: w13@worklife.hu

Pozíció:

SOFŐR

Munkavégzés helye: Pest megye / Pusztazámor
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika