URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/szallitmanyozasi-ugyintezo/100120 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Szállítmányozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Elvárások:
Érettségi
Szállítmányozási ismeretek
Több éves tapasztalat hasonló munkakörben
Pontos, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
Ömlesztett áru szállítmányozásában szerzett tapasztalat
Angol és / vagy más nyelv társalgási szintű ismerete

Feladatok:
Nemzetközi és belföldi fuvarfeladatok ? elsősorban ömlesztett áru ? megszervezése
Kapcsolattartás a megbízókkal
Fuvarfeladatok leadása a sofőröknek, egyeztetés, kapcsolattartás velük
Fuvarfeladatokkal kapcsolatos teendők teljeskörű kezelése
Szállítási dokumentációk elkészítése, összeállítása, megbízók felé történő leadása
Havi összesítések, adatok egyeztetése a szállításokkal kapcsolatban

Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Felelősségteljes, változatos munkakör
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Budakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetés igény megjelölésével a következő e-mail címre: pest278@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Budakeszi
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika