URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/szemelyes-vagyonor-penz/100559 Elrejtés

Töltés...
Trezex Hungária Zrt.

Magyarország meghatározó készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja

Pécsi kirendeltségébe keres

Személy- és Vagyonőr

(Pénz- és értékszállító)

munkakörbe

Feladatai:

·       Értékküldemények begyűjtése és kézbesítése a felkeresett címeken

·       Bank automaták (ATM-ek) töltése és kezelése

Elvárások és szükséges készségek:

·       Érvényes vagyonőri bizonyítvány

·       Erkölcsi bizonyítvány

·       „B” kategóriás jogosítvány

·       Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

·       Szabálykövető magatartás

·       Udvarias fellépés az ügyfelekkel szemben

Előny a jelentkezésnél:

·      „C” kategóriás jogosítvány

A munkakör előnyei:

·      Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony

·      A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig

·      Fizetett túlóra, műszakpótlék, cafeteria

·      Fizetett szabadság és betegállomány

·      Utazási költségtérítés

·      Díjmentesen biztosított téli-nyári formaruha

·      Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra

·      Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások

·      Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak

·      Betanítás és folyamatos szakmai tréningek

·      Hosszú távú, biztos munkalehetőség

·      A vagyonőri szakmán belül érdekesebb, változatosabb munka

·      A vállalat a fegyvervizsga megszerzésében segít

Munkavégzés helye: Pécs

Munkaidő: Teljes munkaidő

Hölgyek jelentkezését is várjuk! Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

www.trezex.com

Pozíció:

Személy- és Vagyonőr (Pénz- és értékszállító) Pécs

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka