URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncas-anyagmozgato-munkalehetoseg-kaposvaron/100207 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kaposvári műanyagipari partnercégünk számára keresünk targoncavezető/anyagmozgató munkatársat!

Feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári informatikai eszközök kezelése
  • Raktári rend fenntartása
  • Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • Egyéb, kihívást jelentő feladatok

Elvárások:

  • Anyagmozgatásban szerzett tapasztalat (jó a kézi is)
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Alap számítógép kezelési ismeret
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány

Mit ajánlunk?

  • Bruttó 180.500ft alapbér
  • Nettó 15.000ft ösztönző bér
  • Nettó 15.000ft Cafetéria
  • Műszakpótlék
  • Vidékről való bejárás támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajza elküldésével a 04612@dologido.hrszoftver.hu email címen!

Pozíció:

Targoncás, anyagmozgató munkalehetőség Kaposváron

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika