URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncas-es-rakodo-munkalehetoseg-kerepesen/99328 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Illóolajok és párlatok gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk rakodó és targoncavezető munkatársakat.

 Munkavégzés helye:

  • Kerepes vagy Szarvasgede (Amelyik közelebb van)

Munkakörök:

Rakodó:

  • Üzembe érkező áruk átvétele, szakszerű elhelyezése és tárolása
  • Lepárlás, kivonatkészítés és az ehhez tartozó munkafolyamatoknak a megadott gyártási technológia szerinti elvégzése
  • Legyártott olajok, kivonatok kezelése, csomagolása és átadása a raktár részére
  • Üzem területének takarítása, rendben tartása az előírások szerint

Targoncás:

  • Üzemben lévő gépek kezelése (targonca, teleszkópos homlokrakodó)

 Elvárásaink:

  • Targoncások esetében: Targoncakezelői, szakképesítés feltétel (további gépkezelői vizsga pl. homlokrakodó előny)
  • Termelővállalatnál, üzemben szerzett tapasztalat előny
  • A hosszú fizikai munkát, pakolást, emelést jól bíró munkatárs
  • Pontos és precíz munkavégzésre képes
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Munkaidő:

  • 4x12 órás munkanap ezt követően 2 nap pihenő.
  • Időtartam: 06:00-18:00; 18:00-06:00-ig

Amit kínálunk:

Targoncások esetében:

  • Alapbér: Bruttó 300.000Ft -> Nettó 197.000Ft + túlórapótlék: 168 órát meghaladóan minden óráért bruttó 3000Ft túlórapótlékot fizetünk ki.
  • Béren kívüli juttatás: próbaidő elteltével bruttó 29.000Ft/hó – nettó 19.000Ft
  • Azonnali munkakezdés
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Sikeres, stabil vállalati háttér
  • Munkavégzéshez szükséges tanfolyamokon való részvétel biztosítása
  • A szükséges munkaruhát biztosítjuk

Rakodók esetében:

  • Alapbér: nettó 1000Ft/órabér + jelenléti bónusz (Amennyiben nincs hiányzás az adott hónapban +30.000Ft-ot jelent)
  • Egyszerűsített foglalkoztatási forma

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott email címen keresztül, vagy az alábbi űrlap kitöltésével.

Targoncás és Rakodó munkalehetőség Kerepesen és Szarvasgedén

Munkavégzés helye: Pest megye / Kerepes
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika