URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncavezeto-allaslehetoseg-a-x-keruletben/98498 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Autóipari, műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz Targoncavezető munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel, hosszú távra.

 Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

 Feladatok:

  • Általános targoncavezetői feladatok, betárazás, kitárazás
  • Kiszállítási, beszállítási okmányok kezelése
  • Leltárban való részvétel

 Munkaidő: 3x3-as váltott műszak. (06:00-18:00-ig, 18:00-06:00ig)

 Elvárások:

    • Érvényes targoncavezető jogosítvány és OKJ-s bizonyítvány (3312, 3324)
    • Rutinos targoncavezetői ismeretek
    • Felelősségteljes munkavégzés

Amit mi ajánlunk:

  • Átagosan nettó 239.000Ft/hó.
  • Havi nettó 17.500 Ft értékű cafetéria (már az első hónaptól jár)
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Kulturált munkakörnyezet

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott e-mail címen keresztül vagy az alábbi űrlap kitöltésével.

Pozíció:

Targoncavezető álláslehetőség a X. kerületben

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika