URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncavezeto-munkalehetoseg-torokbalinton/100800 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Törökbálinti partnerünk ital nagykereskedésébe targoncavezető munkatársakat keresünk, hosszú távra!

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Feladatok:

  • Készáru és göngyöleg mozgatás targonca segítségével
  • Belső, egyéb, és eseti anyagmozgatási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély (OKJ bizonyítvány)
  • Precíz munkavégzés

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8 órában 2 műszakos munkarendben 06:00 – 14:30, 13:30- 22:00-ig.

Amit mi ajánlunk:

  • Alapbér: Bruttó 273.000Ft alapbér -> Nettó 182.000Ft
  • Az alapbéren felül: Első hónaptól kezdve nettó 20.800Ft cafetéria – Ebből 12.500Ft szép kártyán és 8.300Ft készpénzben.
  • 100%-os utazási költségtérítés
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott email címen keresztül, vagy az alábbi űrlap kitöltésével.

Pozíció:

Targoncavezető munkalehetőség Törökbálinton

Munkavégzés helye: Pest megye / Törökbálint
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika