URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncavezeto-raktaros-referencia-szam-ref1638/93852 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Targoncavezető raktáros munkatársakat keresünk, szárazáru raktárba, hosszú távra, azonnali kezdéssel.

Pályakezdő targoncavezetők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Herceghalom

Céges buszjáratok:

  • Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Iváncsa, Ercsi, Százhalombatta
  • Budaörs, Érd, Tárnok, Sóskút, Biatorbágy
  • Bicske, Mány, Zsámbék
  • Budapest: 7. kerület, 8. kerület, 9. kerület, 10. kerület, 11. kerület, 22. kerület

Feladat:

  • Szállítójármű ki- és berakodása
  • A termékek mozgatása vezetőüléses targoncával
  • Targoncák gépkönyvének vezetése

Munkaidő:

  • 12 órás műszakokban (08-20 óra között és 20-08 óra között), havi 16 napban

Elvárások:

  • Emelőgépkezelő-jogosítvány (3313 és/vagy 3324)
  • OKJ bizonyítvány (könnyűgépkezelő vagy targoncavezető)
  • Jó állóképesség
  • Büntetlen előélet

Amit mi ajánlunk:

  • Megkereshető bér: nettó 150.000-200.000 Ft/hó
  • Havi nettó 12.000 Ft/hó értékű cafetéria a próbaidő után
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Fejlődési lehetőség
  • Igényes, kulturált munkakörnyezet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott e-mail címen keresztül.

E-mail: pest@dologido.hu

(Jelige: Herceghalom, targoncás)

Pozíció:

Targoncavezető raktáros (Referencia szám: REF1638)

Munkavégzés helye: Pest megye / Herceghalom
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika