URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncavezeto-raktaros/98721 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Dinamikusan bővülő építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ / RAKTÁROS

Elvárások:
Raktározási, áruátvételi rutin
Érvényes targonca-vezető jogosítványa van
A munkáját szereti lendületesen, precízen elvégezni

Amit kínálunk:
Rendezett munkakörülmények
Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési- és továbbképzési lehetőségek
Versenyképes juttatások( többek között Cafeteria, teljesítmény arányos prémium, üdülési lehetőség)

Munkavégzés helye:
Veszprém

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi email címre: veszprem68@worklife.hu

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika