URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncavezeto-referencia-szam-ref1579/90040 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Az ország bármely pontjáról targoncavezetőket keresünk váci telephelyű partnercégünk számára hosszú távra, azonnali kezdéssel.

Szállás és heti egyszeri hazautazás biztosított!

Munkavégzés helye:

  • Vác

Feladatok:

  • Beérkező gumiabroncsok elhelyezése a raktárban
  • Targoncával történő anyagmozgatás
  • Betárolás, kitárolás

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 8 órában

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit mi ajánlunk:

  • Szállás a munkahely közelében
  • Heti egyszeri hazautazás térítése
  • Heti kifizetés
Amennyiben felkeltette az érdeklődését a hirdetésünk, kérjük, jelentkezzen fényképes önéletrajza csatolásával az alábbi e-mail címen keresztül.
E-mail: pest@dologido.hu
(Kérjük, a tárgyban az alábbi szöveg szerepeljen: Vác, targoncavezető)
Kapcsolattartó
Gerendás Szabolcs
pest@dologido.hu

Pozíció:

Targoncavezető (Referencia szám: REF1579)

Munkavégzés helye: Pest megye / Vác
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika