URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncavezeto-reszmunkaidoben/99395 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Kiemelt partnercégünk logisztikai partnerünk várja új targoncavezető munkatársát hosszú távra, részmunkaidős pozícióba, másodállásba, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban.
  • Kamion rakodás
  • Munkaidő megyezés szerint: hétfőtől péntekig, heti 2-5 nap vállalása délután 18:00-22:00 óra között

Elvárások

  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány
  • Kamion rakodásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Bruttó 1550 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Azonnali kezdés

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük regisztráljon 1 perc alatt http://www.humancentrum.hu oldalon majd az állásajánlat oldalán kattintson a jelentkezés gombra, vagy küldje el önéletrajzát hajdu.fanni@humancentrum.hu e-mail címre. További informácó a 06 70 452 3319-es telefonszámon. Visszahívjuk!

Részletek

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör targoncavezető
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges végzettségek Középiskola

Pozíció:

Targoncavezető részmunkaidőben*

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika