URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/targoncavezeto/89168 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
FÉMALK ZRT.
FÉMALK ZRT.

femalkfelso2.png

A KARRIERED A TE DÖNTÉSED

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően ma már mintegy 950, tehetséges szakembert foglalkoztatunk, 2015-es árbevételünk pedig 27 milliárd forint. Vállalatunk sikerei megalapozták további terjeszkedésünket, mely keretében 2014 nyarán a csepeli üzemünk mellé, megnyitottuk Dunavarsányi telephelyünket is.

Az alábbi munkakörbe keressünk kollégát:

TARGONCAVEZETŐ

Feladatok:

  • Anyagmozgatás targoncával
  • Termelés ellátása nyersanyaggal, félkész termékkel, illetve göngyöleggel
  • Esetenként egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Új típusú targonca vezetői jogosítvány - 3324,3312,3313
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalás

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Vidékieknek albérlet támogatás

További információk: Munkavégzés helye: Dunavarsányi Ipari Park vagy Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el  magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát. toborzas@femalk.hu

Munkavégzés helye: Pest megye
Hirdető:
FÉMALK ZRT.
FÉMALK ZRT.
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Gyártás / Termelés