URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/vamugyintezo/100980 Elrejtés

Töltés...
Hanon Systems Hungary Kft.
A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, közel 30 éve.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat 2 év határozott idejű szerződéssel:

Vámügyintéző

Legfontosabb munkaköri feladatok
  • Export / Import vámkezelésekkel kapcsolatos feladatok ellátása normál és egyszerűsített eljárásban
  • Termékek szakszerű tarifális besorolása
  • Intrastat ügyintézés: EU-s ki-, beszállítások adatainak rögzítése
  • EKAER ügyintézés: EU-s és magyarországi beérkezések nyomon követése EU-s kiszállításokhoz EKAER szám igénylése, nyomon követése
  • Megfigyelt és ellenőrzött jövedéki termékekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás: külső (pl. vámszervek, beszállítók, szállítmányozók) és belső (munkatársak, különböző osztályok) „vevőkkel”

Követelmények
  • Felsőfokú vámügyintézői szakképesítés
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes tapasztalat
  • Precizitás, pontosság, önállóság-csapatjáték
  • Jó kommunikációs képesség

Előny
  • Közelmúltban szerzett szakmai tapasztalat
  • Soft-Point vámprogram ismerete
  • Idegen nyelv ismerete (angol)
  • Műszaki beállítottság
  • Termékdíj és jövedéki ügyintézői végzettség

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.hu/

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika