URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/vevoszolgalat-es-szallitmanyozasi-munkatars/98911 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.
Szeretne részese lenni ennek a csapatnak?

Feladatok

  • szállítási dokumentumok készítése
  • szállítmányozási lehívások kezelése
  • konszignációs raktárról történő eladások kezelése
  • vevői rendelések kezelése
  • számlázás
  • negyedéves ellenőrzés, audit elvégzése
  • régióra vonatkozó havi zárással kapcsolatos határidők és számviteli előírások betartása
  • várható kiszállítási mennyiségek nyomonkövetése
  • megfelelő erőforrás biztosítása a napi munkafolyamatokhoz
  • havi kiszállítási terv meghatározása a piacok közreműködésével és a piaci igényeknek megfelelően figyelembe véve mind a helyi munkafolyamatokat és határidőket.
  • szállítmányokról előzetes információ megadása a vámügyintéző részére – egy nappal a kiszállítás előtt
  • szállítmányok nyomon követése a címzettig (állapotjelentés)
  • kiszállítások szervezésénél törekedni a legoptimálisabb kamionkihasználtságra és szállítási költségre.

Elvárások

  • felsőfokú, szállítmányozási végzettség
  • aktív angol középfokú nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló területen szerzett szállítmányozási tapasztalat, vagy rendeléskezelési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bejelentett egy műszakos (6.30-15.00) munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök

  • SAP ismeret előny

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.

Részletek

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

Vevőszolgálat és szállítmányozási munkatárs*

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika