URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adategyeztetes-call-center-munkatars/96647 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Nagydumás vagy? Szereted a pörgést? Ezt a munkát Neked találták ki!

Cégbemutató

Ügyfélszolgálati adategyeztető munkatársakat keresünk partnercégünk Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Miskolcon lévő telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet.

Feladatok

  • partnercégünk folyamatainak segítése
  • bejövő és kimenő hívások fogadása, indítása
  • adatok megfelelő módon történő rögzítése

Elvárások

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív/passzív státusz
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó személyiség
  • MS Office alkalmazás ismerete
  • precíz munkavégzés
  • érettségi vizsga megléte

Munkaidő: hosszútávra hétfőtől-vasárnapig 6-8 órás műszakokban.

Amit kínálunk

  • diákbér: 926 Ft / óra
  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkahelyi környezet

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!
  • Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! Továbbá önéletrajzodat is tölsd fel, mely elengedhetetlen a teljes jelentkezéshez.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kapcsolattartó:

Nagy Annamária
mc.diakmunka0@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat
Munkakör Adategyeztetés, Call Center munkatárs
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)

Pozíció:

Adategyeztetés, Call Center munkatárs

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat