URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adatrogzito/97823 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adatrögzítő

Nemzetközileg is ismert biztosítócég keres fejlődni vágyó és ambíciókkal teli egyetemi tanulmányokat folytató diák munkatársat biztosítási ajánlatok rögzítési feladatokra!

Cégbemutató

Nemzetközileg is ismert biztosítócég keres fejlődni vágyó és ambíciókkal teli egyetemi tanulmányokat folytató diák munkatársat heti 20-25 órás munkavégzésre a VI. kerületben.

Feladatok

  • Vállalati ajánlatkezelő és készítő szoftver használata;
  • Biztosítási ajánlatok rögzítése Excelből az ajánlatkezelő szoftverbe
  • Napi kapcsolattartás az ajánlatkészítőkkel
  • Szerződések megértése (az ajánlatok nem uniformizáltak)
  • proaktivitás (a rögzítés menete ajánlatonként eltérő)

Elvárások

  • Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Logikai érzék
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos Ms Office ismeret (Excel, Word)
  • Heti 20-25 óra vállalása rugalmasan

Munkaidő: hétfő és péntek között heti 20-25 óra vállalása, 8:00 - 17:30 között

Előnyök

  • Műszaki beállítottság
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Rögzített ajánlatonként bruttó 150 Ft/db plusz kifizetés
  • Izgalmas szektorban dolgozhat
  • Igényes munkakörnyezet

Jelentkezésedet elküldheted a bako.dorottya@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3170 Visszahívunk!

Kapcsolattartó:

Bakó Dorottya
bako.dorottya@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adatrögzítő
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Adatrögzítő

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VI. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat