URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adminisztracios-gyakornok/100689 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adminisztrációs gyakornok

Van heti 10-15 óra szabadidőd és munkát szeretnél vállalni? Ezt a pozíciót Neked ajánljuk!

Cégbemutató

A Novartis egy svájci központú egészségügyi vállalat, amely a betegek folyamatosan változó szükségleteire nyújt megoldásokat világszerte.

Ezúttal számukra keresünk részmunkaidős gyakornokot.

Feladatok

  • Irodalomgyűjtés
  • Fordítás (angolról magyarra)
  • Irodai feladatok (szkennelés, nyomtatás, fénymásolás)
  • Klinikai vizsgálathoz kapcsolódó adminisztrációban támogatás
  • Rendezvényekhez kapcsolódó feladatok

Elvárások

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Excel ismeretek
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors gondolkodás, nyitott személyiség
  • Erős kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, csapatszellem

Munkaidő

Hétfő-péntek, 08:30-17:00 között heti 10-15 óra vállalása, egyenletes eloszlásban

Amit kínálunk

  • 1100 Ft-os bruttó diákbér
  • Egy dinamikus, fiatalos csapat része lehetsz, és lesz lehetőséged fejlődésre, tanulásra
  • Igény szerint elméleti képzéseket is tartanak
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtéren
  • Rugalmas, a tanulmányaidhoz illeszkedő beosztás

Előnyök

  • Hasonló körben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Kapcsolattartó:

Galajda Henrietta
galajda.henrietta@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Gyógyszeripar/Vegyipar
Munkakör Adminisztrációs gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat