URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adminisztracios-munka-hr-teruleten/99268 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adminisztrációs munka HR területen

Ha mindig is érdekelt a HR terület, akkor itt a lehetőség, hogy kipróbáld magad! Partnercégünk adminisztrációs munkakörbe keres segítséget.

Cégbemutató

Partnercégünk - jövőbeni munkahelyed bonyolult hegesztett és forgácsolt acélszerkezetek, elsősorban szélerőmű alkatrészek gyártásával foglalkozó, kaposvári és komlói központú, 250 főt foglalkoztató exportőr vállalat. A cég immáron 30 éve van jelen a piacon, ez idő alatt számos sikert ért el. HA te is szeretnél egy feltörekvő, és sikeres csapat része lenni, itt az idő, jelentkezz! :)

Feladatok

  • Irodai adminisztrátori tevékenység
  • HR/Bérszámfejtés adminisztratív tevékenységeinek segítése
  • Irodavezető feladatainak támogatása

Elvárások

  • HR területhez kapcsolódó tanulmányok
  • hosszútávú munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • hosszútávú munkahely biztosítása
  • felmerülő utazási költség fedezése
  • rugalmas munkaidő, napi 4 órás ráérés

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bennünket a lenti e-mail címen.

Kapcsolattartó:

Kovács Máté Dávid
pecs@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adminisztrációs munka HR területen
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Baranya megye / Komló
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat