URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adminisztracios-munkatars/101548 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adminisztrációs munkatárs

Arminisztrációs munkára várunk diák jelentkezőket 13. kerületi munkavégzésre biztosítással foglalkozó partnercégünkhöz.

Cégbemutató

Nemzetközileg is ismert biztosítócég keres diák munkatársat. A munkavégzés a 13. kerületi irodában, igényes munkakörnyezetben és segítőkész kollégákkal várható.

Feladatok

  • számítógépes adatrögzítés
  • adatfeldolgozása
  • szerződések / káranyagok dokumentálása (papír alapú és elektronikus)
  • értékesítési nyomtatványok (szóróanyagok, információs kártyák) kezelése, összekészítése, postázása
  • iratrendezés
  • iratok lefűzése
  • irattári pakolás

Elvárások

  • Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magabiztos Ms Office ismeret (Excel, Word)
  • Heti 20-30 óra vállalása rugalmasan

Munkaidő: hétfő és péntek között heti 20-30 óra vállalása

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1176  Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyök

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot és küldd el a jelentkezésed 1 pillanat alatt! Ha kérdésed van, keres a lent megadott e-mail címen a kapcsolattartót.

Kapcsolattartó:

Kovács Zsófia
kovacs.zsofia@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adminisztrációs munkatárs
Tervezett kezdés dátuma Azonnali kezdéssel
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat