URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adminisztracios-raktari-asszisztens/97865 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adminisztrációs raktári asszisztens

IX. kerületi, külföldi sajtótermékek magyarországi terjesztésére szakosodott partnerünk keres diákokat adminisztrációs raktári asszisztens pozícióra.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal IX. kerületi, külföldi sajtótermékek magyarországi terjesztésére szakosodott partnerünk keres diákokat adminisztrációs raktári asszisztens pozícióra.

Feladatok

  • Adminisztraítív feladatok ellátása
  • Szkennelés, adatrögzítés
  • Egyéb irodai ad-hoc feladatok

Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-17:00 között, heti minimum 25-30 óra

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Heti 25-30 órás munkavégzés
  • MS Excel magabiztos használata
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Legalább egy év hátralévő hallgatói jogviszony
  • A munka hosszú távon történő vállalása (1-2 év)
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1038 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai tanulmányaiddal kapcsolatos kötelezettségeidet rugalmasan kezeljük

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Kapcsolattartó:

Galajda Henrietta
galajda.henrietta@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Adminisztrációs raktári asszisztens
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat