URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adminisztracios-ugyintezo/97977 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adminisztrációs ügyintéző

Érdekel a telekommunikáció? Várjuk jelentkezésed!

Cégbemutató

Hazai meghatározó távközlési vállatnak keresünk Adminisztratív területre diákokat! Hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra, görgess lejebb a részletekért!

Ha érdekel, milyen a Telekomnál dolgozni, katt a lenti linkre:

Feladatok

  • Projekt dokumentumok nyilvántartásba vétele, rendszerezése
  • Rongálási és szakfelügyeleti dokumentumok nyilvántartásba vétele, feldolgozása
  • Projekt nyomon követő rendszer kezelése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Word/Excel felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság és komplex gondolkodásmód
  • Heti 20 óra vállalása 8-16 óra között

Amit nyújtunk

  • Bruttó 920 Ft/óra
  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos légkör

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted marko.ildiko@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Sopron
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat