URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adminisztrativ-asszisztens-beszerzesi-teruleten/99182 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adminisztratív asszisztens - beszerzési területen

Szeged legnagyobb kutatási központjába keresünk diákokat adminisztratív feladatok ellátására. Lehetőséged nyílik betekintést nyerni a központ beszerzési és készletgazdálkodási csoportjának munkájába!
Gazdasági vagy logisztikai területen folytatott tanulmányok esetén ez kiváló lehetőség arra, hogy releváns szakmai tapasztalatot szerezhess és kölcsönös elégedettség esetén, akár főállású munkatársként is folytathatod majd a pályafutásod!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Feladatok

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, iratok mappába rendezése, szkennelése, postázása
  • Dokumentumok iktatása
  • A beszerzési és készletgazdálkodási osztályok napi munkájának támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Folyamatos munkavállalás (3-4 hónapon keresztül)
  • Pontos, precíz munkavégzés és jó kommunikációs készség

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig, 08.00 - 16.50 között, pénteken 08.00-14.20 között lehet dolgozni - előre egyeztetett beosztás szerint kell végezni a feladatokat és nem feltétel az egész napos ráérés!

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 794 Ft/óra díjazás
  • Előre tervezhető, fix munkaidő-beosztás

Előnyök

  • Folyamatban lévő gazdasági vagy logisztikai tanulmányok

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Mityók Andrea
mityok.andrea@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adminisztratív asszisztens - beszerzési területen
Tervezett kezdés dátuma Azonnali kezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Internet / Internet böngészők (Firefox, Chrome, Explorer, Safari stb.) (kezdő)

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat