URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adminisztrativ-asszisztens-penzugyi-teruleten/99219 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adminisztratív asszisztens - pénzügyi területen

Szeged legnagyobb kutatási központjába keresünk diákokat adminisztratív feladatok ellátására.
Napi 6 órás munkaidőben lehetőséged nyílik betekintést nyerni a központ pénzügyi osztályának munkájába! Ha tapasztalatot szeretnél gyűjteni, itt a lehetőség!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Feladatok

  • Általános adminisztratív feladatok ellátása, iratok mappába rendezése, szkennelése, postázása
  • Dokumentumok iktatása
  • A pénzügyi osztály napi munkájának támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Folyamatos munkavállalás (3-4 hónapon keresztül)
  • Napi 6 órás munkavégzés
  • Pontos, precíz munkavégzés és jó kommunikációs készség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 08.00 - 16.30 között, előre egyeztetett beosztás szerint (minimum 6 órás beosztások)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 794 Ft/óra díjazás
  • Előre tervezhető, fix munkaidő-beosztás

Előnyök

  • Folyamatban lévő pénzügyi tanulmányok

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Mityók Andrea
mityok.andrea@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Adminisztratív asszisztens - pénzügyi területen
Tervezett kezdés dátuma Azonnali kezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Internet / Internet böngészők (Firefox, Chrome, Explorer, Safari stb.) (kezdő)

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat