URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/adminisztrativ-kisegito-aramszolgaltatonal/97984 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Adminisztratív kisegítő - áramszolgáltatónál

Ezúttal az NKM Áramszolgáltató Zrt. bajai telephelyére keresünk Adminisztratív feladatok ellátására nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat. Dolgozz egy jó csapatban, hosszú távon, ráérésedtől függően!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Feladatok

  • Papírtérképek szkennelése és a szkennelt állományok számítógépen megfelelő könyvtárrendbe való rendezése
  • Egyedi fejlesztésű szoftverben, adatok rögzítése
  • Back office feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Feladat vállalása hosszú távon
  • Folyamatos munkavállalás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 08.00 - 16.00 között - hetente minimum 20-25 óra teljesítése kötelező!

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 794 Ft/óra díjazás
  • Az egyéni ráéréshez igazítható, előre tervezhető munkaidő-beosztás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a www.minddiak.hu/regisztracio oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Baja
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat