URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/animator-2018-09-08/99496 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Animátor 2018.09.08.

Próbáld ki magad animátorként!

Cégbemutató

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Ezúttal egy szeptemberi rendezvényre várjuk jelentkezésedet.

Feladatok

  • Érkező vendégek regisztrálása
  • Különböző sportjátékok levezetése amatőr szinten (pl. foci, ping-pong)
  • Játékok működésének felügyelete, ellenőrzése

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Közvetlen, barátságos jellem

Munkaidő: 2018.09.08. (szombat) 7:30-tól 18:00-ig

Helyszín: Győrújbaráti gyermektábor (kijutás egyénileg útiköltségtérítéssel)

Amit kínálunk

  • Kellemes, barátságos környezet
  • bruttó 975 Ft-os órabér

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezem gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Kapcsolattartó:

Markó Ildikó
marko.ildiko@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Animátor 2018.09.08.
Tervezett kezdés dátuma 2018-09-08

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győrújbarát
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat