URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/animator-kisegito-munkatars/100421 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Animátor, kisegítő munkatárs

Szeretsz gyerekekkel foglalkozni? Felvennéd egy napra a játékmester szerepét? Olvass tovább! ;)

Cégbemutató

A Ceglédi  Kossuth Toborzó Ünnepély és Huszárfesztivál immáron 23. alkalommal kerül megrendezésre. A rendezvény alkalmából animátori feladatok elvégzésére keresünk diák munkatársakat, akik szívesen segítenek megmutatni a kitelepített játékok használatát és felügyelik az érdeklődő gyerekeket.

Feladatok

  • célbadobó játékok felügyelete
  • fából készült játéklovak üzemeltetése
  • egyéb kültéri játékok felügyelete
  • a rendezvény megkezdése előtt és után a pakolási munkálatok segítése

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • kiváló kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • közvetlen, barátságos jellem

Munkaidő: 2018. szeptember 22. (szombat) 11.00-18.00-ig

Amit kínálunk:

  • kellemes, barátságos környezet
  • bruttó 850 Ft/óra bérezés
  • utazási költségtérítés környező településről

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Flachné Lucz Márta
szeged@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Animátor, kisegítő munkatárs
Tervezett kezdés dátuma 2018. szeptember 22.

Munkavégzés helye: Pest megye / Cegléd
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat