URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/arukiado/97752 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Reál Hungária Kft.

Reál Hungária Élelmiszer Kft. biatorbágyi logisztikai központjába

Árukiadó

munkakörbe keres munkatársat!

Feladatok:

  • összekészített áruk, ellenőrzése, csomagolása, kiadása (géppel-kézzel)
  • a raktári rend fenntartása
  • az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • tehergépkocsik megrakodása
  • túrajáratok összekészítése
  • járatindítás
  • leltárban való részvétel

 Elvárások:

  • raktári területen szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség

Előny:

  • OKJ-s anyagmozgatói vizsga (vezetőüléses targonca és elektromos gyalogkíséretű targonca, új típusú OKJ-s engedély) 3312, 3313, 3324

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér, betanítás
  • Határozatlan idejű, hosszú távú, stabil munkahely
  • Nappali műszak

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Rozália Park 5-7.

Várjuk a REÁL csapatába!

Jelentkezését a hr@real.hu e-mail címre várjuk!

Pozíció:

Árukiadó

Munkavégzés helye: Pest megye / Biatorbágy
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem