URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/asszisztens-it-osztalyon/98981 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Asszisztens IT osztályon

Érdekel egy adminisztratív állás az informatika területén, ahol szakmai tapasztalatot tudsz szerezni? Nézd meg a lehetőséget!

Cégbemutató

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai-szállítmányozási cég, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapat tagja lehetsz.

A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 70 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.
A cég erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban.

Magyarországon már 25 éve vannak jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 1450 fővel.

Feladatok

  • Számítástechnikai eszközök nyilvántartásba vétele
  • Informatikai eszközök bevétele-kiadása
  • Informatikai osztály napi munkájának támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

Hétfőtől péntekig 8.15-17.00 között, heti 3-5 nap vállalása,folyamatos munkalehetőség

Előnyök

  • Informatikai tanulmányok

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.150 Ft-os órabér
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Hosszú távú lehetőség
  • Céges buszjárat Népligettől, Kelenföldről

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot.  Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.

Kapcsolattartó:

Bor Katalin
bor.katalin@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület IT/Informatika
Munkakör Asszisztens IT osztályon
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat