URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/asszisztens/98980 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Asszisztens

Érdekel egy adminisztratív munkalehetőség? Nézd meg a lehetőséget!

Cégbemutató

Partnerünk cégcsoportja világszerte vezető szerepet tölt be az ipari megoldások területén. Termékeik és szolgáltatásaik kiterjednek a kompresszorok, áramfejlesztők, bányászati eszközök, építőipari kéziszerszámok és összeszerelő rendszerek piacára.

Feladatok

  • Kintlévőséggel kapcsolatos feladatok (felszólítás lekérése SAP-ból, kiküldés partnerek részére, telefonos egyeztetés)
  • Megjegyzések rögzítése az SAP-ban
  • Új partnerek rögzítése a rendszerben
  • Szerződések kezelése
  • Egyéb általános adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Napi 4 órában történő munkavégzés
  • A munka minimum fél évre történő vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.038 Ft-os órabér
  • Céges busz Budapest több pontjáról

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot.  Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.

Kapcsolattartó:

Bor Katalin
bor.katalin@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Asszisztens
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (kezdő)
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Asszisztens

Munkavégzés helye: Pest megye / Szigetszentmiklós
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat