URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/back-office-asszisztens/98028 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Back Office Asszisztens

Dolgozz heti 20-25 órában rugalmasan és szerezz tapasztalatot Health Systemre szervíz back office területen egy piacvezető technológia vállalatnál.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal IX. kerületi partnerünk részére keresünk Back Office Asszisztenst!

Feladatok

  • A szervíz back office napi tevékenységének támogatása

  • Adminisztratív feladatok ellátása

  • Számlák másolása, csoportosítása

  • Excel táblázatok kezelése és készítése

Elvárások

  • Folyamatban lévő Bsc vagy Msc tanulmányok

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (lehetőség szerint még legalább 1 évig)

  • Microsoft Office ( Word és Excel ) felhasználói szintű ismerete

  • Preciz és pontos munkavégzés

  • Irodai munkatapasztalat

Munkaidő: Heti 4-5 napban, napi minimum 4 órában rugalmasan

Előnyök

Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1038 Ft/óra
  • Releváns szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkabeosztás

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően vagy küldd el az öneletrajzodat a misalek.kata@minddiak.hu email címre.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat