URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/beszerzesi-es-szamlazasi-gyakornok/96578 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Légy tagja egy Purchase to Pay csapatának és lás bele a számlázási és beszerzési folyamatokba.

Cégbemutató

Szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk diákot a felvételért és számvitelért felelős osztályukra.

Görgess lejjebb a további információkért!

Feladatok

  • SAP rendszerben szereplő számlaképek lementése és szkennelése
  • Intercompany riportok futtatása Excelben
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: Hétfő és péntek között  8.00 -18.00 óra között 20-30 óra vállalása

Elvárások

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás

Előnyök

  • SAP- és Macron- ismeret
  • Reggeli, délelőtti órák vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően, vagy az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen: +36 70 452 3338; viragos.regina@minddiak.hu

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Virágos Regina
viragos.regina@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Pénzügy/Számvitel/Kontrolling
Munkakör Beszerzési és számlázási gyakornok
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Irodai szoftver / MS PowerPoint (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Beszerzési és számlázási gyakornok

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling