URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/cad-muszaki-rajzolo/98025 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

CAD műszaki rajzoló

Mérnöki szolgáltatást nyújtó vállalat szigetszentmiklósi irodájába keresünk kiemelt bérezéssel műszaki rajzok készítésében jártas gyakornokokat.

Cégbemutató

Feladatok

  • műszaki és elektronikai rajzok készítése a megadott mérnöki leírás alapján
  • kapcsolattartás a gyáregység különböző részlegeivel
  • riportok készítése

Elvárások

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok műszaki területen
  • AutoCAD program ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • tervező irodánál szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Tapasztalatszerzés, fejlődési lehetőség

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően vagy küldd el az öneletrajzodat a misalek.kata@minddiak.hu email címre.

Munkavégzés helye: Pest megye / Szigetszentmiklós
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat