URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/cimkezes-rendeles-osszekeszites/99483 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Címkézés, rendelés összekészítés

Érdekel egy könnyű fizikia munkalehetőség, amit a nyári szünetben végezhetsz? Nézd meg a lehetőséget! Céges busz hoz és visz!

Cégbemutató

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai-szállítmányozási cég, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapat tagja lehetsz.

A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 70 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.
A cég erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban.

Magyarországon már 25 éve vannak jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 1450 fővel.

Feladatok

  • autóipari alkatrész rendelések összekészítése
  • darabszám ellenőrzés
  • egységcsomagok összeállítása
  • címkézés, pántolás

Elvárások

  • 6.00-14.00 vagy 14.00-22.00 közötti műszakokban való munkavállalás
  • hétköznap legalább három műszak vállalása hetente
  • augusztus végéig történő munkavégzés, 1 hét kimaradhat előre történő egyeztetéssel
  • saját fekete póló a munkavégzéshez, munkavédelmi cipő biztosított

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.150 Ft-os órabér
  • Modern munkakörnyezet
  • Céges buszjárat a következő településekről:
  • Budapest ( Árpád híd, Nyugati tér, Blaha, Sasadi út )
  • Budakeszi, Páty, Biatorbágy
  • Etyek, Mány, Zsámbék, Szomor
  • Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Szár, Felcsút
  • Tatabánya, Nagyegyháza, Óbarok, Csabdi
  • Bicske, Herceghalom

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot.  Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.

Kapcsolattartó:

Bor Katalin
bor.katalin@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Szakmunka/fizikai munka
Munkakör Címkézés, rendelés összekészítés
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat